Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > امتحانات پایان ترم واحد لامرد(بصورت ترکیبی(مجازی یا حضوری))    نسخه چاپي        ارسال به دوست


برگزاری امتحانهای پایان ترم واحد لامرد بصورت ترکیبی(حضوری یا مجازی)

 با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا ویروس، در شهرستان‌های استان فارس و تصمیم شورای رؤسای استان مبنی بر برگزاری امتحانات پایان‌ترم هم بصورت حضوری و هم بصورت مجازی بطور هم‌زمان، به‌جهت اهمیت سلامت اساتید و دانشجویان محترم، موارد زیر را به اطلاع می‌رساند:

 


فیلم راهنمای تصویری شرکت در آزمون آنلاین و پاسخگویی به سوالات


 

آدرس سامانه آموزشی سیدا:  http://sida.iaulamerd.ac.ir


اطلاعیه:

١ . امتحانات نظری و عملی نظری در تمامی مقاطع بصورت مجازی و حضوری و بصورت همزمان با سؤالات متفاوت خواهد بود.

 

٢ . امتحانات از روز دوشنبه دوم تیرماه با همان برنامه قبلی بصورت حضوری و مجازی ادامه خواهد یافت.

 

٣ . کلیه‌ی امتحانات ٣١ خردادماه به ۵ تیرماه و کلیه‌ی امتحانات یکم تیرماه به ١٢ تیرماه در همان ساعت انتقال خواهد یافت.

 

۴ . با توجه به تعیین محدودیت زمانی برای آزمون مجازی توسط سامانه، دانشجویان می‌بایست در هنگام پاسخگویی به سؤالات آزمون، از عدم قطع اینترنت و داشتن کامپیوتر و موبایل سالم مطمئن شوند تا در حین پاسخگویی به مشکلی مواجه نشوند.

 

5. دانشجویانی که به هر دلیل از امکانات لازم اعم از اینترنت، موبایل و کامپیوتر مناسب برخوردار نمی‌باشند، حتماً در امتحان حضوری شرکت نمایند. عواقب مشکلات پیش‌آمده در آزمون مجازی، کاملاً بر عهده‌ی دانشجو می‌باشد.

 

۶ . دانشجویان واحد لامرد که در طرح تعاون شرکت نموده و واحد دیگری را برای امتحانات خود انتخاب نموده‌اند، از طرح تعاون خارج شده و از این پس باید مانند سایر دانشجویان یا بصورت حضوری و یا بصورت مجازی در امتحانات شرکت نمایند.(نیاز به انجام کار خاصی جهت انصراف از طرح تعادن نمی‌باشد.)

 

٧ . دانشجویانِ دیگر واحدها که امتحانات آنها حضوری می‌باشد و واحد لامرد را در طرح تعاون برای شرکت در امتحانات خود انتخاب نموده‌اند، می‌توانند مطابق قبل به واحد لامرد مراجعه نموده و امتحان دهند.

 

٨ . در خصوص سقف مجازِ بدهی برای دانشجویان، جهت باز شدن سایت برای دانشجویان و مشاهده کارت ورود به جلسه مطابق تصمیم هيات رئیسه‌ی واحد، بصورت زیر عمل خواهد شد:

برای تمامی مقاطع تحصیلی میزان بدهی شهریه تا سقف یک میلیون تومان بلامانع است.

 

لذا جهت جلوگيری از بروز هرگونه مشكل، دانشجوياني كه بدهی آنها بالاتر از مبالغ تعيين شده است، هر چه سريعتر نسبت به پرداخت شهريه خود اقدام نمايند.

 

٩ . دانشجویان محترم بایستی حداکثر تا روز شنبه ٣١ خرداد نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود اقدام نمايند. شایان ذکر است که بدون تسویه بدهی طبق موارد مندرج در بند ٩، سامانه سیدا اجازه ورود به آنها جهت انجام آزمون مجازی را نخواهد داشت.

 

١٠ . دانشجویان بایستی تا روز شنبه ٣١ خرداد ماه و تا قبل از برگزاری امتحان، نسبت به بررسی سامانه سیدای خود از طریق لینک‌ زیر اقدام نموده و از درستی عملکرد آن قبل از آزمون، اطمینان حاصل کنند:(اگر با انتخاب گزینه امتحان آنلاین ایراد بدهی شهریه یا موارد دیگر نگرفت و لیست دروس نمایش داده شد، یعنی برای امتحان آنلاین مشکلی ندارید. در غیر اینصورت می بایست بدهی خود را واریز کرده و رفع اشکال کنید.)

 

آدرس سامانه آموزشی سیدا:  http://sida.iaulamerd.ac.ir

 

بصورت پیش فرض نام کاربری، شماره دانشجویی و رمز عبور نیز شماره شناسنامه می‌باشد. درصورت بروز هرگونه مشکل، با کارشناس مربوطه‌‌ی خود در آموزش، یا با کمک پشتیبانان متناسب با نوع مشکل تماس حاصل فرمایید.

 

١١ . امکان حضور در جلسه امتحان برای هر درس فقط با یکی از دو روش حضوری یا مجازی امکان پذیر است. در صورت تخلف، موضوع به کمیته انضباطی دانشجویی ارجاع خواهد شد.

 

١٢ . خواهشمند است نبست به اطلاع‌رسانی به همکلاسی‌ها و هم‌دانشگاهی‌های خود اهتمام ورزید.

 

·      دانشجویان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر عضو صفحه اینستاگرامی و کانال تلگرامی دانشگاه به آدرسهای ذیل شوند.

..........................................................................................................................................

 

كسب اطلاعات بیشتر:

 

پیام رسان تلگرام:

https://t.me/iaulamerd_ac_ir

 

صفحه اینستاگرام:

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1hkp5p7nmietr&utm_content=elt5ugd

:

 

 

فیلم راهنمای تصویری شرکت در آزمون آنلاین و پاسخگویی به سوالات
 تاریخ: 1399/03/30        /        ساعت: ١٤:٤١       / تعداد نمایش:  3426
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: