Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > دورهمی مجازی مسئولین دانشگاه و دانشجویان    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

 

برگزاری دور همی مجازی هیات رئیسه و نو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

به منظور هماهنگی و آشنایی بیشتر نودانشجویان با مسئولین دانشگاه و حل مشکلات آنها، نشست صمیمانه و دورهمی مجازی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با دانشجویان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، به منظور هماهنگی و آشنایی بیشتر نودانشجویان با مسئولین دانشگاه و حل مشکلات آنها، نشست صمیمانه و دورهمی مجازی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با دانشجویان برگزار گردید .

در این نشست مجازی که به منظور هماهنگی و آشنایی بیشتر دانشجویان و نودانشجویان با مسئولین و برنامه های حوزه های مختلف دانشگاه برگزار شد، دکتر سید احمد هاشمی ضمن ارائه گزارشی از موفقیتهای واحد لامرد به عنوان قطب علمی جنوب کشور، موفقیت‌های دانشگاه را مرهون پیروی از بیانات مقام معظم رهبری، و الگو گیری از مجاهدت‌ها و تلاش و پشتکار شهدا خصوصا دانشمندان شهید عنوان کرد.

دکتر هاشمی ضمن بیان نکاتی که یک دانشجوی موفق باید به آنها عمل کند، گفت: ترور اساتید دانشگاه و دانشمندان شهیدی مثل استاد دکتر شهید فخری زاده، نشان می‌دهد که دشمن به جنگ علم و دانش ایرانیان آمده چرا که علم و دانش و دانشجو و دانشگاه می تواند باعث پیشرفت و موفقیت کشور در عرصه های مختلف شود.  وی ابراز امیدواری کرد که همه دانشجویان و اساتید بتوانند راه دانشمندان شهید را با روحیه ی جهادی و تفکر انقلابی ادامه دهند.

در ادامه این نشست، دکتر ابوذر همتی معاون دانشجویی و فرهنگی، در مورد برنامه های فرهنگی دانشگاه و موفقیتهای واحد در کسب رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی و همچنین شیوه های همکاری و مشارکت دانشجویان در برنامه های فرهنگی -اجتماعی دانشگاه و کانونهای دانشجویی توضیحاتی ارائه داد.

دکتر مختار رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی، ضمن ارائه توضیحاتی در مورد قوانین آموزشی و پژوهشی و نکات ضروری، همه دانشجویان را به نظم و پشتکار در امر تحصیل و مطالعه و رعایت قوانین آموزشی دعوت کرد.

در ادامه  دکتر عباس الهیاری معاون مالی واحد، ضمن بیان نکاتی در مورد قوانین مالی و شهریه دانشجویان، ضمن بیان چگونگی حمایت‌های دانشگاه در زمینه اعطای انواع وام های دانشجویی و بهره مندی از تخفیف جهت دانشجویان متاهل، دانشگاه لامرد را یکی از واحدهای برتر در پرداخت وامهای دانشجویی دانست.

این نشست مجازی بصورت ارائه نظرات و  پرسش و پاسخ ادامه یافت و دانشجویان نظرات و سؤالات خود در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، مالی، اداری، فرهنگی و دانشجویی را بطور مستقیم با مسئولین دانشگاه در میان گذاشتند. تاریخ: 1399/09/23        /        ساعت: ١٧:٢٢       / تعداد نمایش:  747
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: