Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > برگزاری جلسه درآمد زایی دانشگاه    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد:

کسب درآمدهای غیر شهریه ای از طریق تجاری سازی علم و طرح های سرمایه ای از اولویتهای واحد لامرد می باشد.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد کسب درآمدهای غیر شهریه ای از طریق تجاری سازی علم و طرح های سرمایه ای از اولویتهای واحد لامرد دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، دکتر سید احمد هاشمی رئیس این واحد دانشگاهی کسب درآمدهای غیر شهریه ای از طریق تجاری سازی علم و طرح های سرمایه ای از اولویتهای واحد لامرد دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در جلسه ای که باحضور تعدادی از کارکنان و اعضای هیات علمی در خصوص بررسی راهکارهای کسب درآمدهای غیر شهریه ای برگزار شد تقویت ارتباط دانشگاه با مراکز صنعتی، ایجاد فناوری و فعالیت شرکتهای دانش بنیان رااز راههای کسب درآمد دانست. وی همچنین از معاونین حوزه های مختلف دانشگاه درخواست نمود تا در خصوص درآمدزایی حوزه کاری خود طرح های کاربردی و قابل اجرا در جلسه بعدی ارائه نمایند.

در این جلسه اعضای شرکت کننده در جلسه نظرات خود را در خصوص نحوه کسب درآمدهای غیر شهریه ای بیان کردند که برگزاری دوره های تخصصی و عمومی کوتاه مدت، بررسی دوره های آموزشی بر خط، استفاده از امکانات دانشگاه در عقد قرارداد با شرکتها و سازمانهای مختلف، اجرای طرح های پژوهشی سازمانهاو نهادهای دولتی و غیر دولتی و استفاده از علم و تخصص اعضای هیات علمی و کارکنان در ایجاد فناوری و تولید علم و تجاری سازی آن از راهکارهای ارائه شده بود.

  تاریخ: 1399/09/23        /        ساعت: ١٧:٣٣       / تعداد نمایش:  797
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: