Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > نشست مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و منطقه ویژه اقتصادی لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


800x600

نشست مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و منطقه ویژه اقتصادی لامرد

به منظور بررسی راههای همکاری متقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و منطقه ویژه اقتصادی لامرد، نشستی بین مسئولان این دو مرکز علمی و صنعتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، به منظور بررسی راههای همکاری متقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و منطقه ویژه اقتصادی لامرد، نشستی بین مسئولان این دو مرکز علمی و صنعتی برگزار شد.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، خواست مسئولان این مرکز علمی را ایجاد و تقویت صنعت با دانشگاه دانست و گفت: کارگاهها، آزمایشگاهها، استادان، دانشجویان و امکانات و تجهیزات دانشگاه در راستای همکاریهای فی مابین آماده انجام طرحهای پژوهشی و تحقیقان کاربردی و بنیادین می باشند. وی کسب مقامهای برتر استانی این دانشگاه در حوزه های مختلف فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و پژوهشی و اداری و مالی را نشان از فعال بودن و هدفمند بودن فعالیتهای معاونتهای دانشگاه برشمرد که با همدلی و مودت و تخصص و تعهد در راستای اهداف دانشگاه مشغول به کار می باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، ظرفیت همکاری متقابل در زمینه های برگزاری و آموزش دوره های تخصصی و عمومی کوتاه مدت، همکاریهای ورزشی و رفاهی و علمی و پژوهشی، انجام طرحهای پژوهشی و برگزاری همایشها و کنفرانسها را بسیار بالا دانست که با تشکیل کارگروههای مشترک تخصصی قابل انجام می باشد.

دکتر فریدون فدایی دولت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد با ابراز خرسندی از دید مثبت و دغدغه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در پیگیری برقراری ارتباط صنعت و دانشگاه که نشان از احساس مسئولیت آنها در قبال پیشرفت شهر لامرد دارد، گفت: مهم ترین راه پیشرفت و توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد، همکاری و پیوند صنعت و دانشگاه جهت کشف ظرفیتهای نهفته منطقه می باشد و در همین راستا باید ظرفیتهای منطقه به مردم و سرمایه گذاران شناسانده شود. وی تمام تلاشهای خود را به منظور پیشرفت شهرستان، منطقه ویژه اقتصادی و تقویت اقتصاد غیردولتی و مردمی دانست.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد ایمنی وامنیت و برقراری زیر ساختهای مناسب را شاخص های مهم جهت کسب سرمایه گذاری در منطقه ویژه دانست که با فعالیتهای انجام شده درصدد تقویت آن می باشد. وی از تمام استادان، مراکز علمی، سرمایه گذاران وپژوهشگران جهت توسعه وپیشرفت منطقه ویژه اقتصادی لامرد دعوت به همکاری نمود.

در این نشست رئیس، معاونان و تعدادی از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه حضور داشتند. تاریخ: 1398/03/05        /        ساعت: ٠٩:٠٩       / تعداد نمایش:  981
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: