Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > دیدار جمعی از مسوولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با خانواده شهید ترور " سردار شریفی "    نسخه چاپي        ارسال به دوست


دیدار جمعی از مسوولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

با خانواده شهید ترور " سرداردرویش شریفی "

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید دکتر چمران ، ششم تیر ماه سالروز ترور مقام معظم رهبری و هفتم تیرماه شهادت شهید بهشتی، دیدار جمعی از مسوولان، اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی با خانواده شهید ترور ، سرداردرویش شریفی انجام شد .

دانشجویان درس آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس به همراه استاد غلامعباس انصاری مدرس این درس ، و با حضورکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه ، دکتر ابوذر همتی معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر و کارکنان حوزه فرهنگی ودبیر کانون بسیج دانشجویی، با حضور در منزل سردار شهید شریفی و دیدار با خانواده این شهید، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی ، با آرمان های شهدا و انقلاب تجدید میثاق کردند.

در این دیدار دکتر سید احمد هاشمی رئیس واحد، ضمن تقدیر و تشکر از دکتر همتی و استاد انصاری جهت هماهنگی این دیدار، با تشکر از دانشجویان و سایر شرکت کنندگان، از خانوداه شهید درویش شریفی تقدیر و تشکر بعمل آورد. دکتر هاشمی ، شهدای گرانقدر را بهترین اسوه و الگو جهت دانشگاهیان و همه اقشار خواند و با بیان اینکه امروز آرامش و پیشرفتهای همه ما مدیون مجاهدتها و ایثار شهدا و رزمندگان است ابراز امیدواری کرد همه ما بتوانیم در سنگر علم  و دانش پاسدار ارزشهای انقلاب و شهدای گرانقدر باشیم .

در این دیدار سرکار خانم جمالی، همسر سردار شهید شریفی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، خاطرات زیبا و جذابی از شخصیت و زندگی سردار شهید شریفی بیان کرد و سپس به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

گفتنی است برنامه دیدار با خانواده های معظم شهدا بصورت منظم ماهیانه با هماهنگی معاونت فرهنگی دانشجویی واحد انجام می شود . تاریخ: 1398/04/24        /        ساعت: ٠٨:٠٤       / تعداد نمایش:  997
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: