Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > بازدید استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد از منطقه ویژه انرژی بر لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


800x600

بازدید استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

از منطقه ویژه انرژی بر لامرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، استادان و دانشجویان این واحد دانشگاهی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد بازدید نمودند.

دکتر مختار رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه ضمن تبریک روز صنعت و معدن ، با بیان اهمیت و لزوم ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه، انعقاد تفاهم نامه های آموزشی و پژوهشی را سبب تقویت پیوند علم و صنعت دانست که سبب شناخت نیازهای علمی صنعت و رفع آنها توسط دانشگاه خواهد شد.

وی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را یکی از مراکز علمی دارای پتانسیل بالای نیروی انسانی متعهد و متخصص و آزمایشگاهها و کارگاههای مجهز و مدرن دانست که آماده همکاری با منطقه ویژه است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، انعقاد تفاهم نامه های آموزشی جهت برگزاری دوره های عمومی و تخصصی کوتاه مدت را یکی از مؤثرترین روشهای آموزش نیروهای مورد نیاز صنعت دانست که واحد لامرد با داشتن استادان باتجربه با مدارک دکتری و کارشناسی ارشد و دانشجویان مقاطع تحصیلی دکترا و کارشناسی ارشد یکی از مراکز توانمند در این زمینه می باشد.

مهندس سیدمحمدباقر امینی نژاد سرپرست سایت انرژی بر لامرد از برنامه ریزی درخصوص استقرار صنایع فولاد- پتروشیمی و آلومینیوم در آینده خبر داد و اعلام نمود زیرساختهای مورد نیاز جهت منطقه در حال اجرا می باشد تا سرمایه گذاران با آرامش خاطر به سرمایه گذاری در لامرد بپردازند. وی از آمادگی منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد برای همکاری متقابل با مراکز آموزش عالی شهرستان به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در زمینه های آموزشی و پژوهشی خبر داد.

  تاریخ: 1398/04/24        /        ساعت: ٠٨:٢١       / تعداد نمایش:  1192
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: