Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در آیین روز دانشجو؛    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در آیین روز دانشجو؛

دانشجو باید حق طلب و مطالبه گر باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در آیین گرامیداشت روز دانشجو گفت: دانشجویان باید با آگاهی و اطلاعات کامل در مسائل و مشکلات کشور ورود پیدا کنند و روحیه مطالبه گری و حق طلبی را در خود و جامعه کنونی تقویت کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، رئیس این واحد دانشگاهی در آیین گرامیداشت روز دانشجو گفت: دانشجویان باید با آگاهی و اطلاعات کامل در مسائل و مشکلات کشور ورود پیدا کنند و روحیه مطالبه گری و حق طلبی را در خود و جامعه کنونی تقویت کند.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در آیین بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو که با حضور با شکوه مسئولان، کارشناسان، استادان و دانشجویان این واحد آموزشی در تالار زنده یاد دکتر حیاتی برگزار شد با بیان اینکه راه حل مشکلات امروز جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی افزایش آگاهی و اطلاعات افراد آن جامعه است، اظهار کرد :امروزه در کشور ما، آموزش رکن اصلی توسعه همه جانبه کشور به شمار می رود. دانشجویان باید در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی فهم و آگاهی خود را افزایش و ارتقا سطح علمی را از اهداف اصلی خود قرار دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با اشاره به اینکه ریشه اصلی ناهنجاری ها و نابسمانی های اجتماعی و فرهنگی سطح پایین اطلاعات و آگاهی است، افزود: با توجه به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و در اندیشه و ادبیات دانشگاهی، دانشجوی امروز باید مسیر علم و پیشرفت های علمی و پژوهشی را هدف اول زندگی بداند.

هاشمی با اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، یکی از شاخصه های اصلی دانشجو را، حق طلب و مطالبه گر دانست و خاطر نشان ساخت : دانشجویان باید با آگاهی و اطلاعات کامل در مسائل و مشکلات کشور ورود پیدا کنند و روحیه مطالبه گری و حق طلبی را در خود و جامعه کنونی تقویت کند.

وی با بیان اینکه دانشجویان از رفتار های هیجانی و لحظه ای دوری کنند و با تامل و تفکر در مسائل سیاسی کشور و منطقه گام های موثری برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بردارند، تصریح کرد: امروز جامعه، شور و شعور سیاسی را از شما دانشجویان جوان مطالبه می کند. در حوزه انتخابات پیش رو، با نگاهی دقیق و کارشناسی به مسائل کشور، در مسیر انتخابات به گونه ای گام بردارید که بتوانید مشکلات جامعه را کاهش و پیشرفت همه جانبه را رقم بزنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با بیان اینکه دانشجو زمانی به آرمان ها، اهداف و موفقیت های خود می رسد که کار آفرین باشد، اذعان کرد: خلاقیت در کاریابی و افزایش مهارت ها می تواند دانشجو و جامعه ای موفق بسازد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد به عنوان قطب علمی  و پژوهشی جنوب فارس به شمار می رود گفت: همان طور که می دانید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در زمینه های مختلف  توانسته پیشرفت های خوبی داشته باشد که از همکاران و کارشناسان این واحد آموزشی تشکر می کنم. تاریخ: 1398/09/25        /        ساعت: ١٣:٤٣       / تعداد نمایش:  881
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: